ÚVOD‎ > ‎Články‎ > ‎

Učitelé a žáci o ředitelském volnu nezaháleli

přidáno: 8. 1. 2019 3:22, autor: Gymnázium a SOŠPg Nová Paka   [ aktualizováno 8. 1. 2019 3:29 ]

      Dne 3. ledna 2019 proběhl turnaj v míčovém pětiboji. V době, kdy většina studentů ještě spala, se hrstka odvážných sešla o deváté hodině na místě činu, kterým byla školní tělocvična. Zúčastnilo se šest dvojic, jedna kvalitnější než druhá.Turnaj se hrál systémem každý s každým. První disciplína, kterou byly kopy na bránu, se ukázala velice zrádnou, ztroskotali na ní i největší favorité.

     Druhá disciplína, stolní tenis, se odehrála v malé hale. Každý zápas byl vyrovnaný, avšak porazit skvělou dvojici pana Kypra a pana Matějovského se nikomu nepodařilo. 

     Přišla třetí disciplína, volejbal. Poté se hrál nohejbal, kde exceloval svými smeči, kdo jiný než pan Kypr. Závěrečná disciplína rozhodla o konečném pořadí turnaje. Basketbalové šestky byly nakonec překvapující více, než se čekalo. A tak první tři medailové pozice obsadili:

1. místo - pánové Jan Kypr a Pavel Matějovský (vyhráli 4 z 5 disciplín !!!)

2. místo - pan Jan Honců a Jakub Tegel

3. místo - duo otec a syn Zdeněk a Jan Burkertovi

Na dalších místech potom skončily dvojice Michal Kříž a Tomáš Wolf, Pepa Švehla a Marek Nádvorník, Honza Ferkl a Vojta Plecháč.

Všem zúčastněným gratulujeme, protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! Proto doufáme, že se příští rok znovu setkáme v ještě hojnějším počtu!

Děkujeme mockrát!

 

                                                                                                             Vojta PlecháčComments