ÚVOD‎ > ‎

Seznamovací kurz primy

Seznamovací kurz


Na seznamovací kurz jsme měli jako pedagogický dozor třídní profesorku paní Janu Žižkovou a výchovnou poradkyni paní Šárku Horákovou. Byl plánován na 2.-3.9. na Homoli u Jičína. Vyjeli jsme ráno kolem osmé hodiny. V autobuse bylo vidět, že se ještě neznáme. Mnoho lidí spolu moc nemluvilo, jen ti co se aspoň trochu znali.

Na Homoli jsme dorazili zhruba o půl deváté. Ještě před ubytováním jsme měli první soutěž, a pak už jsme se ubytovali po čtyřech pokojích. Přes den byly seznamovací hry, soutěže, nebo jsme si vyráběli svoje ,,Webové stránky“ kam se mohly vzájemně dávat i vzkazy.

Večer jsme měli táborák, kde se mimo buřty pekla také jablka a potom jsme si udělali přírodní koláž z věcí, které nás symbolizují. Pak se ještě zpívalo, vyprávěly se vtipy a šli jsme do pokojů. Čas na spaní odtroubila Ála.

Ráno jsme se už pomalu připravovali k odjezdu a ještě jsme stihli několik soutěží a her, které byly i v lese. Pak už pro nás po obědě přijel autobus a my jsme seznamku společně krátce ukončili. Když jsme ale jeli domů, autobus se mnohem víc rozpovídal než na začátku. Kamarádíme se teď a bavíme spolu určitě víc, než prvního září.

 V. Řehák

ą
Jana Žižková,
13. 9. 2010 2:11
Comments